درباره آکادمی آل عباس

لوگو آکادمی آل عباس

آکادمی کسب درآمد دلاری آل عباس با هدف انتقال دانش و آموزش به همه فارسی زبان‌های عزیز در تمامی نقاط جهان راه اندازی شده تا بتونن به استقلال مالی برسن و دیگه دغدغه مالی نداشته باشن !
تنها چیزی که از شما عزیزان میخوام باور قلبی و پشتکار و صبر در این راهه ، روش‌هایی که ما به شما آموزش میدیم درآمدهاشون نامحدود هست اما نیازمند پشتکار و صبر هستن . امیدوارم موفق باشید ، یا حق . علی آل عباس

آکادمی تخصصی کسب درآمد دلاری آل عباس با جهت انتقال دانش و آموزش برای هموطنان عزیز در تمامی نقاط جهان راه اندازی شده تا همه یاد بگیرن و بتونن به استقلال مالی برسند مخصوصا ایرانیان و دانشجویان مقیم خارج از کشور با یادگرفتن این تخصص ها به سادگی هرچه تمام به درآمد دلاری خواهند رسید .

تنها چیزی که از شما عزیزان میخواهم باور قلبی و پشتکار در این راه می باشد .

امیدواریم پس از استفاده از مطالب این سایت با پشتکار و سخت کوشی خودتون به استقلال مالی خوبی برسین .

یا حق

علی آل عباس

من از سال 81 وارد دانشگاه شدم و در رشته مهندسی نرم افزار تحصیل کردم و تجارب خیلی زیادی رو تا الان تجربه کردم و حالا بعد 17 سال اومدم تا تجاربم رو با شما عزیزان به اشتراک بزارم تا بتونین به سادگی هرچه تمام درامدهای خوب و کلانی داشته باشین ، فقط کافیه خودتون رو باور کنین و آموزش های با دقت دنبال کنین تا هرچه سریعتر به استقلال مالی برسین.

علی آل عباس دارای مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی نرم افزار  است. او در سال 87 شرکت خود را نام طرح نوین تاسیس کرد و یک سال بعد در آزمون ورودی بانک قبول شد و به استخدام بانک درآمد و در بانک نیز در سمت های مختلف ارزی ، ریالی فعالیت کرد ولی به علت مشغله کاری شرکت خود و علاقه به تجارت بین الملل و رشته تحصیلی خود ، پس از 3 سال از بانک استئفا داده و به کارخود در شرکت شخصیش ادامه داد که در این سال ها پستی و بلندی های زیادی در بازار تجربه کرد و اینک پس از این مسیر پر فراز نشیب او در شرکت ها و سمت های زیر مشغول به فعالیت می باشد .

1 – رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های طرح نوین در زمینه های ( 1- فناوری اطلاعات 2 – تجارت بین الملل 3 – صنعت ساختمان)

2 – موسس آکادمی کسب درآمد دلاری آل عباس

3 – مدیر عامل شرکت محرم گروپ ترکیه در ایران